Волонтери - градитељи Моје школе

Образовни садржаји постављени на овај портал превасходно су намењени самосталном изучавању од стране ученика.

Током наредних недеља, број образовних садржаја на овој платформи увећаваће се. Пре постављања, квалитет дигиталних садржаја биће евалуиран од стране стручних лица.

Наставници који волонтерски доприносе изградњи овог портала:
Славица Гомилановић     ОШ „Ђура Јакшић″, Орешковица
Невена Перић ОШ „Димитрије Давидовић″, Смедерево
Верица Арула ОШ „Бранислав Нушић″, Београд
Марина Панић Гимназија, Краљево
Катарина Вељковић Прва крагујевачка гимназија, Крагујевац
Снежана Марковић VI београдска гимназија, Београд
Владан Ал Младеновић Алексиначка гимназија, Алексинац
Југослава Лулић ТШ „9. мај″, Бачка Паланка
Ана Станковић Прва крагујевачка гимназија, Крагујевац
Љубица Мудрић Станишковски         Прва крагујевачка гимназија, Крагујевац
Јасна Танасковић ОШ „Милутин и Драгиња Тодоровић″, Крагујевац
Јасмина Ђурић Средња стручна школа, Крагујевац
Оливера Радивојевић Вељовић Медицинска школа са домом ученика „Сестре Нинковић″, Крагујевац
Данијела Стефановић ОШ „Вук Караџић″, Житковац
Сања Иванић Дељанин ОШ „Илија Бирчанин″, Београд
Јасмина Мицић Прва крагујевачка гимназија, Крагујевац
Ана Јоковић VI београдска гимназија, Београд
Снежана Трифуновић професорка у пензији
Ивана Дамњановић ОШ „Иво Андрић″, Београд
Тања Миловановић
XIII београдска гимназија
Весна Миленовић ОШ „Вук Караџић″, Житковац
Љубица Лалић XIV београдска гимназија
Драгица Јеремић ОШ "Бранко Радичевић", Лугавчина
Љубица Марковић ОШ „Карађорђе″, Београд
Ива Урдаревић Школа за оштећене слухом-наглуве „Стефан Дечански″, Београд
Весна Вучићевић ОШ „Кнез Сима Марковић“, Барајево
Вера Исаиловић ОШ „Стеван Чоловић“, Ариље
Вишња Васиљевић ОШ „Иво Андрић“, Радинац, Смедерево
Снежана Рашевић ОШ „Ђура Јакшић″, Београд
Ивана Радошевић ОШ „Љубиша Урошевић″, Рибаре
Снежана Херцеговац ОШ „Јелена Ћетковић″, Београд
Ана Младеновић ОШ „Ратко Вукићевић“, Ниш
Наташа Ћирић ОШ „Чегар“, Ниш
Лидија Петковић ОШ „Добрила Стамболић“, Сврљиг
Љиљана Јовановић ОШ „Жарко Зрењанин“, Нови Сад
Славица Ивановић Младеновић ОШ „Никола Тесла“, Винча
Биљана Бранковић ОШ „Никола Тесла“, Винча
др Војислав Андрић Друштво математичара Србије
Радица Каровић ОШ „Ослободиоци Београда“, Београд
Биљана Којић ОШ „Вук Караџић“, Београд
Зорица Бошков Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад
мр Наталија Јеленковић
XII београдска гимназија
Милијана Ковачевић
ОШ „Светозар Милетић“, Земун
Бојана Петковић
ОШ „Чегар“, Ниш
Александра Милошевић
ОШ „Жарко Зрењанин“, Нови Сад
Јелена Реџић
ОШ „Гаврило Принцип“, Земун
Наташа Бировљев
ОШ „Гаврило Принцип“, Земун
Елизабета Јовановић
ОШ „Марија Бурсаћ“, Београд
Марија Бркић
ОШ „Јелена Ћетковић“, Београд
Данијела Ћирковић
ОШ „Ћирило и Методије“, Београд
Тамара Грујичић
ОШ „Ћирило и Методије“, Београд
Милан Луковић
ОШ „Филип Филиповић“, Београд
Ивана Ђорђевић
ОШ „Филип Филиповић“, Београд
Бранка Кујовић
Девета београдска гимназија, Београд
Марина Влаховић
Девета београдска гимназија, Београд
spec. Александар Ракита
Зрењанинска гимназија, Зрењанин
Александра Ракићевић
Фармацеутско-физиотерапеутска школа, Београд
Снежана Рајић
Гимназија  "Свети Сава", Београд
Душица Цветковић
Пожаревачка гимназија, Пожаревац
Милица Брусин
Тринаеста београдска гимназија, Београд
Бојана Сатарић
Средња школа за економију, право и администрацију, Београд
мр Градимирка Поповић
ОШ Свети Сава“, Мерошина
Ајсела Хаџиахметовић
ОШАвдо Међедовић” Нови Пазар
Биљана Лукић
Средња школа „Милоје Васић”, Велико Градиште
Биљана Ивановић
СШ „Никола Тесла”, Лепосавић
Јелена Јоксимовић
ОШ Борислав Пекић”, Београд
мр Милоратка Симеуновић  
Техничка школа Ивањица, ОШ Милинко Кушић” Ивањица
Ненад Миланов ОШ Станко Марић”, Угриновци
Mирољуб Сеничић Електро-саобраћајна техничка школа "Никола Тесла" Краљево
Миодраг Вучинић Електро-саобраћајна техничка школа "Никола Тесла" Краљево 
Небојша Лазаревић Алексиначка гимназија, Алексинац
Душан Копривица ОШ „Јастребачки партизани", Мерошина
Саша Михајловић
Прва крагујевачка гимназија, Крагујевац
Милка Мајсторовић
Ваљевска гимназија, Ваљево
Сања Петковић
Осма београдска гимназија, Београд
Марија Дуканић
Осма београдска гимназија, Београд
Јелена Поповић Ракочевић
Образовни центар „Руђер Бошковић“, Београд
Дарко Бајић
Гимназија „Свети Сава“, Београд
Соња Милетић ОШ „Бранислав Нушић″, Смедерево
Милан Петровић Гимназија „Светозар Марковић″, Ниш


Захваљујемо се члановима Мудл Мреже Србије који ће, током трајања ванредних околности, доприносити богатству понуде материјала за учење на овом веб-месту.

    Рад на порталу координира Центар за образовну технологију Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања.



Последња измена: понедељак, 15. јун 2020., 11:15